Wózki


Wózki inwalidzkie

Wózki inwalidzkie to specjalistyczne pojazdy, dzięki którym pacjenci z czasową dysfunkcją lub niepełnosprawnością ruchową mogą się przemieszczać (samodzielnie lub z pomocą innej osoby). Niezmiernie istotna jest wygoda użytkowania takich sprzętów, dopasowanie do stopnia sprawności ruchowej i indywidualnych potrzeb chorego. Dlatego nasza oferta obejmuje różnego rodzaju wózki: stalowe i aluminiowe, aktywne i leżakowe. Zawsze pomagamy dokonać odpowiedniego wyboru.

Wózek na indywidualne zamówienie

Rodzaj wózka jest uzależniony od wielu czynników, więc dobranie go tak, aby spełniał jak najlepiej swoje funkcje, to wyjątkowe wyzwanie. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu potrafimy dopasować odpowiedni pojazd. Na indywidualne życzenie pacjenta możemy zamówić go do naszego sklepu. Sprowadzamy wózki manualne, elektryczne, skutery, a także inne sprzęty pomocnicze takie, jak kule, balkoniki, ortezy. Robimy wszystko w trosce o dobre samopoczucie pacjenta.

Serwis wózków inwalidzkich

Prowadzimy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wózków zakupionych w naszym sklepie, aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo korzystania ze swoich sprzętów. Każdy pojazd, także specjalistyczny, wymaga napraw i wymiany części, gdyż podczas jego użytkowania elementy zużywają się. Ważne są zatem regularne przeglądy techniczne, aby zapobiec ewentualnym usterkom i wymienić jak najszybciej wyeksploatowane części. Aby móc bezpiecznie korzystać z wózków inwalidzkich, należy mieć pewność, że są całkowicie sprawne.